Nieuwe Afteekening van het Eyland Rugen en de Straalsond als mede de Stadt Straal sond ent Nieuwe diep met alle desselfs Gelegentheden Int Groot. Kupferstich-Seekarte. Amsterdam, Gerard van Keulen, um 1710. Plattenmaße ca. 54 x 63 cm. Am oberen Blattrand recto punktuell unter Passepartout montiert.
Mittelfalz, verso hs. bezeichnet, etwas gebraeunt u. teils leicht knitterig.