Keulen, Johannes van und Soehne
Aan zyne Doorluchtigste Hoogheid Willem de Vijfde Prins van Oranje Nassau erf Stadhouder, Capitein Admiraal en Generaal (...), word deze wassende Graade Paskaart van de Zwarte Zee te Zamen gesteld uit de observatien van den Wel Edele Gestrenge Heer Capitein Jan Hendrik Kinsburgen Ridder. Teilkolorierte Kupferstichkarte. Amsterdam, Joannes van Keulen en Zoonen, dat. 1771. Zusammengesetzt aus 2 Platten, ca. 53 x 100 cm (Gesamtmaß).
Seltene Karte vom Schwarzen Meer. Mit Wappenkartusche mit Widmung an Willem de Vyfde und zwei Insetkarten vom "Kanaal von Constantinopole" und "Naauw tussen de Zwarte Zee en de Azofse Zee". - Leicht gebraeunt u. fleckig, mit zwei geglaetteten Mittelfalzen, etw. knickspurig, am Rand tls. minimale Einrisse, am unteren Rand minimale Wurmspur. Insgesamt gut erhalten.